UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dla Państwa wygody Serwis tge.org.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty

Cookies używają też serwisy, do których się odwołujemy pokazując np. multimedia.

W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Serwis tge.org.pl stosuje cookies wydajnościowe, czyli służące do zbierania informacji o sposobie korzystania ze strony, by lepiej działała, oraz funkcjonalne, czyli pozwalające „pamiętać” o ustawieniach użytkownika (np. język, rozmiar czcionki).


foto1
Towarzystwo Gospodarki Energetycznej
foto1
Zespół ds. zespołów prądotwórczych
foto1
Zespół d/s racjonalizacji gospodarki energetycznej
foto1
Zespół ds. upowszechniania zasad racjonalnej gospodarki energetycznej
foto1
Towarzystwo Gospodarki Energetycznej
Tel.500 297 173
biuro@tge.org.pl

Towarzystwo Gospodarki Energetycznej

logo01

Towarzystwo Gospodarki Energetycznej
ul. Bursaki 19
20-150 Lublin
tel:500 297 173
     500 297 148
email: biuro@tge.org.pl
porady_TGE@tge.org.pl

HARMONOGRAM EGZAMINÓW G1, G2, G3 PRZEPROWADZANYCH

PRZEZ KOMISJĘ KWALIFIKACYJNĄ NR. 662 URZĘDU REGULACJI ENERGETYKI 

 W ODDZIAŁACH ONNINENA NA ROK 2020.

(Harmonogram jest dostępny na stronie www.onninen.pl  zakładka „szkolenia” oraz w kwartalniku Onninena)

 

I

Warszawa Nakielska

wtorek

14. stycznia

Wrocław Długosza

środa

15 stycznia

Gliwice

czwartek

16 stycznia

 

II

Rzeszów

wtorek

11 luty

Opole

środa

12 luty

Częstochowa

czwartek

13 luty

 

III

Warszawa Zabłocka

wtorek

10 marzec

Leszno

środa

11 marzec

Rybnik

czwartek

12 marzec

 

IV

Tarnów

wtorek

21 kwietnia

Grodzisk Maz

środa

22 kwietnia

Lublin

piątek

24 kwietnia

 

V

Piaseczno

wtorek

12 maja

Poznań

środa

13 maja

Włocławek

czwartek

14 maja

 

VI

Białystok

wtorek

16 czerwca

Olsztyn

środa

17 czerwca

Gdańsk

czwartek

18 czerwca

 

VII

Wałbrzych

wtorek

14 lipca

Zielona Góra

środa

15 lipca

Płock

czwartek

16 lipca

 

VIII

Piła

wtorek

18 sierpnia

Szczecin

środa

19 sierpnia

Toruń

czwartek

20 sierpnia

 

IX

Radom

wtorek

15 września

Wrocław Kobierzycka

środa

16 września

Katowice

czwartek

17 września

 

X

Kielce

wtorek

13 października

Bielsko Biała

środa

14 października

Kraków

czwartek

15 października

 

XI

Bydgoszcz

wtorek

17 listopada

Koszalin

środa

18 listopada

Gdynia

czwartek

19 listopada

 

XII

Warszawa Emaliowa

wtorek

15 grudnia

Łódź

środa

16 grudnia

Gorzów

czwartek

17 grudnia